„Champs Aroma“

Maistinė 100 g produkto vertė:
Energetinė vertė: 93 kJ / 22 kcal
Baltymai: 2,5 g
Angliavandeniai: 4,3 g
Riebalai: 0,1 g
Grynasis svoris pakuotėje: 400 g ±20g
Laikymo sąlygos: nuo 1˚C iki 6˚C
Pakuotė: medinis indelis
Prekyboje: ištisus metus
Prieš vartojant būtina nuplauti

„Champs Aroma“ – rudieji pievagrybiai. Tai aukštos kokybės, rudai gelsvos spalvos pievagrybiai, savo forma ir dydžiu labai panašūs į įprastus baltuosius pievagrybius. Šie grybai pasižymi savitu, intensyviu skoniu ir išraiškingu aromatu. Savo struktūra „Champs Aroma“ rudieji pievagrybiai yra kietesni, savyje turi mažiau drėgmės, išvirti ar kitaip apdoroti itin gerai išlaiko savo formą.

Dėl išskirtinių aromatinių ir skoninių savybių rudieji pievagrybiai labai vertinami virėjų visoje Europoje. Jie puikūs, paruošti kaip pagrindinis patiekalas, o tai pat, kai naudojami kaip garnyras - padažams, įdarams gaminti; tinka sriuboms virti. „Champs Aroma“ labai skanūs marinuoti. Ruduosius pievagrybius, gaminant pagal bet kurį receptą, galima naudoti vietoj baltųjų, tuo pačiu praturtinant ir paįvairinant patiekalą jų išskirtiniu aromatu.

Kaip ir baltuosiuose, ruduosiuose pievagrybiuose nėra cholesterolio. Juose daug B grupės vitaminų, yra vitamino D. „Champs Aroma“ pievagrybiuose gausu mineralų - geležies, vario, seleno, kalio, kuris užtikrina tinkamą širdies veiklą, yra reikalingas energijos gamybai iš baltymų, riebalų ir angliavandenių medžiagų apykaitos metu.

Ar žinote kad...
Pievagrybiai savyje turi gana nemažus kiekius mineralų, tokių kaip varis, selenas, kalis, fosforas ir geležis...»
Pievagrybiai savyje turi daug B grupės vitaminų, tokių kaip tiamino (B1), riboflavino (B2), piriodoksino (B6), niacino ir folio rūgšties...»
Lyginant su plačiai paplitusiais įvairiaspalviais vaisiais ir daržovėmis, kurių maistine verte niekas neabejoja, pievagrybiai nepelnytai pamiršti ir palikti nuošalyje...»
Rekomenduojame
© 2017 Baltic Champs, UAB. LT 81411 Poviliškių k., Šiaulių r. savivaldybė. Tel. + 37041372494, faks. +37041372702, el.paštas: info@champs.lt