„Champs Mix“

Maistinė 100 g produkto vertė:
Energetinė vertė: 93 kJ / 22 kcal
Baltymai: 2,8 g
Angliavandeniai: 3,78 g
Riebalai: 0,22 g
Grynasis svoris pakuotėje: 400 g ±20g
Laikymo sąlygos: nuo 1˚C iki 6˚C
Pakuotė: medinis indelis
Prekyboje: ištisus metus
Prieš vartojant būtina nuplauti

„Champs Mix“ – baltųjų ir rudųjų pievagrybių rinkinys, norintiems vienu metu išbandyti dviejų panašių, bet tuo pačiu skirtingų pievagrybių skonines savybes. Rudieji ir baltieji pievagrybiai forma ir dydžiu labai panašūs, skiriasi tik spalva. Rudieji pievagrybiai pasižymi savitu, išraiškingu aromatu. Baltieji pievagrybiai yra švelnesnio, subtilesnio skonio.

„Champs Mix“ pievagrybius galima ruošti kaip pagrindinį patiekalą, o taip pat panaudoti gaminant įvairiausius garnyrus, verdant sriubas, kepant picas arba grybų pyragą. „Champs Mix“ labai skanūs ir puikiai atrodo marinuoti – tikra stalo puošmena.

Baltuosiuose ir ruduosiuose pievagrybiuose nėra cholesterolio. Ir vienuose ir kituose daug B grupės vitaminų, yra vitamino D. „Champs Mix“ pievagrybiuose gausu mineralų - geležies, kalio, vario, seleno, fosforo. Fosforas gyvybiškai būtinas energijos gamybai organizme, aktyvuoja B grupės vitaminus, dalyvauja vitamino D, kalcio, jodo, magnio, cinko apykaitoje.

 

Ar žinote kad...
Pievagrybiai savyje turi gana nemažus kiekius mineralų, tokių kaip varis, selenas, kalis, fosforas ir geležis...»
Pievagrybiai savyje turi daug B grupės vitaminų, tokių kaip tiamino (B1), riboflavino (B2), piriodoksino (B6), niacino ir folio rūgšties...»
Lyginant su plačiai paplitusiais įvairiaspalviais vaisiais ir daržovėmis, kurių maistine verte niekas neabejoja, pievagrybiai nepelnytai pamiršti ir palikti nuošalyje...»
Rekomenduojame
© 2017 Baltic Champs, UAB. LT 81411 Poviliškių k., Šiaulių r. savivaldybė. Tel. + 37041372494, faks. +37041372702, el.paštas: info@champs.lt