„Champs Portabella“

Maistinė 100 g produkto vertė:
Energetinė vertė: 92kJ / 22 kcal
Baltymai: 2,11 g
Angliavandeniai: 3.87 g
Riebalai: 0,35g
Grynasis svoris pakuotėje: 280g ±60g
Laikymo sąlygos: nuo 1˚C iki 6˚C
Pakuotė: medinis indelis
Prekyboje: ištisus metus
Prieš vartojant būtina nuplauti

„Champs Portabella“, tai unikalaus skonio rudasis pievagrybis, dar kitaip vadinamas portabella. Šis grybas išsiskiria savo didele, plokščia, į skėtį panašia kepure. Ji rudos spalvos, kieta, mėsinga ir kvapi, apatinėje pusėje tankiai padengta tamsios spalvos lakšteliais. Portabella - mažiau žinomas grybas prie įprastinių pievagrybių pratusiems vartotojams, tačiau dėl savo aromatingo, stipraus kvapo ir didelės, apie 10 cm skersmens, kepurės ypač vertinamas virėjų visoje Europoje.

Dėl savo išskirtinio dydžio „Champs Portabella“ pievagrybiai labiausiai tinka įvairiam kepimui, orkaitėje arba ant grilio, nepjaustyti, įvairiai įdaryti. Šie grybai, kaip vienas pagrindinių ingredientų, puikiai tinka įvairiems kepsniams, karštiems sumuštiniams ar mini picoms gaminti.

Portabella rudųjų pievagrybių sudėtyje nėra cholesterolio, yra gana daug vitamino D, B grupės vitaminų, mineralų - kalio, geležies, vario, seleno, kuris pasižymi stresą mažinančiomis, energiją atstatančiomis savybėmis.

Dėka puikaus skonio ir sotumo jausmą suteikiančių savybių, dietos besilaikantiesiems šis grybas gali sėkmingai pakeisti mėsą. Vienoje Portabella kepurėje yra tik 40 kalorijų.

Ar žinote kad...
Lyginant su plačiai paplitusiais įvairiaspalviais vaisiais ir daržovėmis, kurių maistine verte niekas neabejoja, pievagrybiai nepelnytai pamiršti ir palikti nuošalyje...»
Pievagrybiai savyje turi daug B grupės vitaminų, tokių kaip tiamino (B1), riboflavino (B2), piriodoksino (B6), niacino ir folio rūgšties...»
Pievagrybiai savyje turi gana nemažus kiekius mineralų, tokių kaip varis, selenas, kalis, fosforas ir geležis...»
Rekomenduojame
© 2017 Baltic Champs, UAB. LT 81411 Poviliškių k., Šiaulių r. savivaldybė. Tel. + 37041372494, faks. +37041372702, el.paštas: info@champs.lt